O mnie

Od ponad 20 lat zajmuję się sprzedażą krajową i zagraniczną w szeregu branż na rynku B2C i B2B. Po kilkuletnim pobycie za granicą, gdzie zdobywałem doświadczenie menadżerskie, powróciłem do Polski by od 2010 roku związać się z rynkiem finansowym. Tworzyłem i zarządzałem grupami sprzedaży, byłem odpowiedzialny za realizację strategii sprzedażowych oraz kreowanie i wdrażanie strategii marketingowych.

Mój styl zarządzania sprzedażą zawiera się w prostym przekazie: „Nie sprzedawaj! Pytaj, wyjaśniaj, pomagaj. Niech sam to sobie kupi”. Zapytamy o balans życia mówię, że celem jest rodzina, a praca jest narzędziem. Ukończyłem Uniwersytet na wydziale Ekonomii Menedżerskiej. Przez kolejne lata zdobywałem liczne certyfikaty i dyplomy doszkalające w swojej specjalizacji. Zdobywając kolejne stopnie w karate, jestem pasjonatem sztuk walk.

Rozwój technologii skierował mnie do marketingu i sprzedaży online. Tak poznałem tajniki “wielkich graczy” jak Facebook, Google czy LinkedIn.

Zauważyłem niszę na rynku, iż startupy, małe i średnie firmy oraz lokalne przedsiębiorstwa nie mają dostępu do świetnych i wielkich agencji marketingowych.

Postanowiłem Pomóc!

Marcin Banaszak